Stužkové slávnosti sú pred dverami. Študenti sa často stretávajú s problémom, ako zapečatiť triednu knihu. Nie je dôležité len samotné pečatenie, ale aj všetko okolo - príchod študentov do školy, predstavenie študentov, "likvidácia" triednej knihy a iné.

Pri tejto príležitosti sme pre Vás pripravili set 2 DVD, kde nájdete 8 pečatení z roku 2009, z ktorých môžte načerpať inšpiráciu. Pečatenia sú zoradené podľa nášho interného hodnotenia od najlepšieho po najhoršie:

DVD Trieda Škola Motív


1

4.D Stredná zdravotnícka škola Sestrička z kramárov: Skolabovanie triednej knihy, neúspešné pokusy o resustitáciu na odbornej učebni, zapečatenie, pohreb.
4.E Gymnázium Hlinská Mafia: Príchod mafiánov do školy, lacné ženy, únos triednej profesorky, zapečatenie, rozstriľanie a podpálenie triednej knihy.
5.G Bilingválne gymnázium Harry Potter: Odčarovanie triednej knihy pri pokuse o zapísanie do nej, zapečatenie, útek zo školy, zmiznutie študentov a prekvapenie od triedneho profesora
4.D Gymnázium Hlinská Baywatch: Príchod štutendov ako v legendárnom seriáli, po zapečatení roztrhanie triednej knihy, povysávanie a pochovanie aj s vysávačom.

2


4.C Gymnázium Hlinská Smútočná rozlúčka: Rozlúčka celej triedy s triednou knihou, smútočný príhovor triednej profesorky a pohreb.
A1 Súkromné anglické gymnázium Úlet: Triedna kniha meniaca svoje pôsobisko po celom areály školy.
4.A Gymnázium Hlinská Klasika: Hromadný príchod autom, zapečatenie, vyhodenie triednej knihy z okna do kontajnera.
4.B Gymnázium Hlinská Demolácia: Rozšliapanie triednej knihy a jej prejdenie autom.

V prípade záujmu o DVD nás kontaktujte.

Video