Sme profesionálny tím kameramanov a fotografov, ktorý spraví z Vašej akcie udalosť, na ktorú nikdy nezabudnete. U nás máte všetko na jednom mieste. Môžete sa spoľahnúť.

Nemusíte si zháňať zvlášť video, foto či DJa. Stačí sa obrátiť na Soft Studio. Robíme svadby, stužkové, oslavy, no natáčame aj propagačné videá či tvoríme webové stránky.

Sme tu pre Vás.

Igor Janic

CEO, kameraman
[email protected] 0949 350 428

Práci s kamerou som sa začal venovať od mojich 15 rokov. Paradoxne za to môže odfláknuté video z imatrikulácií. Videl som ho a povedal som si, že sa to dá natočiť aj zostrihať lepšie. Následne som vyrábal reportáže zo všetkých školských akcií. Postupne prišla prvá svadba, stužková a ďalšie akcie. Počas štúdia som dal dokopy tím ľudí, nazval som nás Soft Studio a začal som sa venovať tejto práci naplno. Soft Studio je ako moje dieťa. Narodilo sa v roku 2003. Snažím sa pri každom projekte dostať zo seba maximum a vytvoriť kvalitný produkt, aj keď to nie vždy dovolia podmienky. Hovoria za nás výsledky našej práce a nie prázdne slová o čom sa môžu presvedčiť aj naši klienti. Snažíme sa naplniť ich priania, ale aj poradiť ako sa dá všetko vylepšiť. Počas pokojnejšieho obdobia bez akcií veľa cestujem. Mojim snom je precestovať celý svet. Inak sa po zvyšok roka venujem fotografovaniu. Popri práci som vyštudoval odbor Aplikovaná Informatika na Fakulte riadenia a Informatiky, čo využívam pri tvorbe webstránok.

podpis Igor Janic

Michal Majerčík

DJ, zvukár, osvetľovač
[email protected]

Hraniu sa venujem už 16 rokov. Baví ma zabávať ľudí a keď vidím plný parket na prasknutie, tak je to pre mňa neopísateľný pocit. Keď na konci akcie za mnou prídu spokojní klienti, viem, že moja práca a zároveň aj koníček majú zmysel. Riadim sa mottom: Veselý DJ = plný parket. Keď potrebujem načerpať nové sily a relaxovať, sadám na motorku. Skúsenosti s prácou so zvukom som načerpal aj v žilinských regionálnych rádiách – Rádio ZET, TV Patriot.

podpis Michal Majerčík

Libor Kubinec

technická podpora, event management, osvetľovač
[email protected]

So Soft Studiom spolupracujem už viac ako 10 rokov. Na jednej strane ma napĺňa práca, ktorá prináša ľudom radosť a na strane druhej cítim radosť z profesionálne odvedenej práce. Snažím sa splniť aj tie najneobyčajnejšie priania klientov. Mojim heslom je: Začneme na 100% a postupne sa budeme len zlepšovať. Ak nepracujem tak rád šoférujem, je to pre mňa najlepší relax. A popri tom všetkom som vyštudoval priemyselné inžinierstvo, ktorému sa venujem.

podpis Libor Kubinec

Michal Šutek

fotograf
[email protected] 0907 286 284

Fotografii sa venujem okolo 12 rokov. Spočiatku to bol len môj koníček a fotil som len svoje okolie - deti, prírodu a veci čo ma zaujali. Postupom času prišli ponuky fotiť aj svadby a spoločenské akcie, čo bola pre mňa výzva, ktorú som rád prijal a neskôr profesionálne naplnil v Soft Studiu. Baví ma zachytávať na fotografiách jedinečné okamihy, ktoré sa už nikdy nezopakujú. Teší ma ak moje fotografie v ľuďoch aj po čase vzbudia jedinečné spomienky nielen vizuálne, ale aj pocitovo a opätovne sa vrátia v čase a znovu vnímajú tie isté emócie ako vtedy. Najdôležitejšia je pre mňa spokojnosť zákazníkov. Výber lokality a časový harmonogram pre fotografovanie preto s nimi vždy konzultujem. V čo najväčšej miere sa snažím prispôsobiť ich požiadavkám tak, aby výsledná kvalita bola čo najvyššia a zároveň, aby som čo najmenej zasahoval do samotného deja ich veľkého dňa. Moje motto znie: Som skromný, ale najlepší :-) Keď nefotím, venujem sa svojim deťom, kamarátom a chodím do prírody.

podpis Michal Šutek

Dominik Kellner

kameraman, technická podpora
[email protected]

Na každej akcii Soft Studia sa niečo nové naučím a spoznám nových ľudí. Venujem sa natáčaniu a video projekcii. Dbám najmä na to, aby bol klient spokojný. Rád sa bicyklujem a som so svojou rodinou. Som otvorený novým výzvam, riadim sa totiž heslom: Nebojte sa nových vecí, sú lepšie ako tie staré. Väčšinou :-)

podpis Dominik Kellner

Natália Dodoková

grafička
[email protected]

Ešte na strednej škole som začala fotografovať, čo ma inšpirovalo natoľko, že som sa postupne venovala aj práci s kamerou. Okrem toho, že študujem multimediálne inžinierstvo sú natáčanie, fotografovanie a grafika aj moje hobby. Je to kreatívna práca, pri ktorej sa človek v dobrom kolektíve nemá čas nudiť. Pri práci si vždy predstavím, ako by som ja chcela, aby to vypadalo a snažím sa to spraviť najlepšie, ako viem. Vo voľnom čase rada cestujem.

podpis Natália Dodoková

Jana Tášiková

strihačka, kameramanka
[email protected]

Kamere a strihu sa venujem viac než 10 rokov, pričom začiatky siahajú do mojich gymnaziálnych čias. Vyštudovala som odbor Masmediálne štúdiá v špecializácií Marketingová komunikácia a reklama. Počas univerzity som aktívne pôsobila v Mediálnom centre UKF a po škole v amatérskom klube Nicolausfilm. So Soft Studiom spolupracujem od roku 2013. Táto práca je pre mňa aj koníčkom, preto sa vždy snažím, aby bol výsledok čo najlepší. Keď nestrihám, venujem sa rodine, cestujem, športujem a varím. Ale keď strihám, ide všetko bokom.

podpis Jana Tášiková

Kristína Pomsárová

fotografka
[email protected] 0904 985 688

Fotografovanie je pre mňa hobby a teším ma, keď môžem svojimi fotkami urobiť ľuďom radosť. Venujem sa mu už od strednej školy, ale keď treba postavím sa aj za kameru, urobím projekciu a zvládnem aj grafiku. Vyštudovala som masmediálnu komunikáciu. Najdôležitejšie pri mojej práci je pohodová a príjemná vzájomná spolupráca s klientom a jeho spokojnosť. Som aktívny človek. Občas sa vyškriabem na nejakú skalu, inokedy preskáčem lanové centrum, sem tam sa vyberiem na turistiku, zisťujem čo je nové vo fotografii, marketingu a iných oblastiach. V zime najčastejšie brázdim svahy na lyžiach alebo snowboarde. Na odreagovanie od práce pozerám filmy a seriály - kultové, mainstreamové i menej známe. Najradšej trávim svoj voľný čas s ľuďmi, ktorí sú môjmu srdcu blízki.

podpis Kristína Pomsárová

Realizované akcie

200+

Od roku 2003

Video

4200+

Hodín záznamu

Foto

000K

Nafotených fotografií

softstudio_monitor