Firma bez webovej stránky dnes akokeby ani neexistovala. Webová stránka slúži nielen na šírenie informácií o produktoch či službách, ale znamená pre potenciálnych zákazníkov aj istú formu dôveryhodnosti. Zákazník sa tak cez ňu môže dozvedieť nielen o aktuálnych novinkách, ale  aj o referenciách danej spoločnosti. Doba napreduje a na výzore záleží viac akoby ste si mysleli. Zverte preto Váš web do rúk odborníkov. Aby bol plný nielen zaujímavých informácií, ale aby vyzeral profesionálne a bol funkčný najmä pre zákazníka.
0949 350 428

Typy webových stránok

Prezentačné stránky

Dajte o Vás, o Vašej činnosti či produktoch vedieť celému svetu. Dôveryhodnosť Vašej osoby či práce odzrkadľuje aj Vaša webová stránka. Robíme profesionálne prezentačné stránky na mieru. Poradíme s originálnym dizajnom, textami a grafikou.

Portály

Ste médium, odborníci či záujmové združenie? Myslíte si, že máte užitočné informácie, o ktorých by mali vedieť aj ostatní? Vytvoríme Vám portál šitý na mieru, na ktorý budete môcť pridávať akékoľvek informácie a zvládne naraz množstvo návštevníkov.

Elektronické obchody

Nákupy z pohodlia domova využíva dnes už skoro každý. Buďte aj Vy IN a poďte spolu s nami vytvoriť pre Vašich zákazníkov elektronický obchod, kde si budú môcť nakúpiť vďaka pár klikom. Zabezpečíme bezpečnosť Vášho elektronického obchodu, platby kartou či načítavanie tovarov od externých dodávateľov.

Postup prác

 • Krok 1.

  Analýza

  Každý projekt začína stretnutím. Vypočujeme zákazníka, spoločne zanalyzujeme jeho potreby, účel webovej stránky.

 • Krok 2.

  Návrh

  Navrhneme riešenie na mieru. Či už z grafického pohľadu podľa dizajn manuálu firmy, ale aj z funčného podľa požadovanej funkčnosti. Kým sa pustíme do programovania, o všetkom klienta oboznámime.

  Krok 2.

  Návrh
 • Krok 3.

  Implementácia

  Po schválení všetkých podkladov prechádzame ku implementácii - programovaniu. Priebežne oboznamujeme klienta s aktuálnym stavom a konzultujeme detaily.

 • Krok 4.

  Testovanie

  Webovú stránku naplníme testovacími údajmi a testujeme jej funkčnosť aj kompatibilitu s rôznymi zariadeniami. Klient si taktiež môže vyskúšať administračné rozhranie, kým stránka nie je oficiálne spustená.

  Krok 4.

  Testovanie
 • Krok 5.

  Správa webu

  Nie každý klient má čas či technické vybavenie na správu webu. Pre zaneprázdnenejších poskytujeme službu správy webu - aktualizujeme obsah za nich.

Individuálny prístup

Ku každému zákaznikovi pristupujeme individuálne. Zanalyzujeme, navrhneme a naprogramujeme webové riešenie podľa potrieb.

Vlastný CMS systém

Používame vlastný CMS systém, ktorý vieme prispôsobiť presne na mieru každého projektu.

Responzívne weby

Takmer 50% ľudí navštevuje webové stránky prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov. Prispôsobenie webov pre pozeranie na nich je samozrejmosťou.

Serverové riešenia

Pre veľké projekty navrhujeme a prevádzkujeme vlastné serverové riešenie pre dosahovanie vysokej výkonnosti aj pri veľkej návštevnosti.

SEO optimalizácia

Optimalizujeme kód webových stránok a radíme klientom, ako spravovať obsah, aby boli stránky dobre vyhľadateľné na googli.

Správa webu

Napĺňame obsah pre klientov, ktorí nemajú čas alebo technické možnosti na správu webu.

Realizované práce

softstudio_monitor