Firma bez webovej stránky dnes akokeby ani neexistovala. Webová stránka slúži nielen na šírenie informácií o produktoch či službách, ale znamená pre potenciálnych zákazníkov aj istú formu dôveryhodnosti. Zákazník sa tak cez ňu môže dozvedieť nielen o aktuálnych novinkách, ale  aj o referenciách danej spoločnosti. Doba napreduje a na výzore záleží viac akoby ste si mysleli. Zverte preto Váš web do rúk odborníkov. Aby bol plný nielen zaujímavých informácií, ale aby vyzeral profesionálne a bol funkčný najmä pre zákazníka.
0949 350 428

Individuálny prístup

Ku každému zákaznikovi pristupujeme individuálne. Zanalyzujeme, navrhneme a naprogramujeme webové riešenie podľa potrieb.

Vlastný CMS systém

Používame vlastný CMS systém, ktorý vieme prispôsobiť presne na mieru každého projektu.

Responzívne weby

Takmer 50% ľudí navštevuje webové stránky prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov. Prispôsobenie webov pre pozeranie na nich je samozrejmosťou.

Serverové riešenia

Pre veľké projekty navrhujeme a prevádzkujeme vlastné serverové riešenie pre dosahovanie vysokej výkonnosti aj pri veľkej návštevnosti.

SEO optimalizácia

Optimalizujeme kód webových stránok a radíme klientom, ako spravovať obsah, aby boli stránky dobre vyhľadateľné na googli.

Správa webu

Napĺňame obsah pre klientov, ktorí nemajú čas alebo technické možnosti na správu webu.

Typy webových stránok

Prezentačné stránky

Dajte o Vás, o Vašej činnosti či produktoch vedieť celému svetu. Dôveryhodnosť Vašej osoby či práce odzrkadľuje aj Vaša webová stránka. Robíme profesionálne prezentačné stránky na mieru. Poradíme s originálnym dizajnom, textami a grafikou.

Portály

Ste médium, odborníci či záujmové združenie? Myslíte si, že máte užitočné informácie, o ktorých by mali vedieť aj ostatní? Vytvoríme Vám portál šitý na mieru, na ktorý budete môcť pridávať akékoľvek informácie a zvládne naraz množstvo návštevníkov.

Elektronické obchody

Nákupy z pohodlia domova využíva dnes už skoro každý. Buďte aj Vy IN a poďte spolu s nami vytvoriť pre Vašich zákazníkov elektronický obchod, kde si budú môcť nakúpiť vďaka pár klikom. Zabezpečíme bezpečnosť Vášho elektronického obchodu, platby kartou či načítavanie tovarov od externých dodávateľov.

Postup prác

 • Krok 1.

  Analýza

  Každý projekt začína stretnutím. Vypočujeme zákazníka, spoločne zanalyzujeme jeho potreby, účel webovej stránky.

 • Krok 2.

  Návrh

  Navrhneme riešenie na mieru. Či už z grafického pohľadu podľa dizajn manuálu firmy, ale aj z funčného podľa požadovanej funkčnosti. Kým sa pustíme do programovania, o všetkom klienta oboznámime.

  Krok 2.

  Návrh
 • Krok 3.

  Implementácia

  Po schválení všetkých podkladov prechádzame ku implementácii - programovaniu. Priebežne oboznamujeme klienta s aktuálnym stavom a konzultujeme detaily.

 • Krok 4.

  Testovanie

  Webovú stránku naplníme testovacími údajmi a testujeme jej funkčnosť aj kompatibilitu s rôznymi zariadeniami. Klient si taktiež môže vyskúšať administračné rozhranie, kým stránka nie je oficiálne spustená.

  Krok 4.

  Testovanie
 • Krok 5.

  Správa webu

  Nie každý klient má čas či technické vybavenie na správu webu. Pre zaneprázdnenejších poskytujeme službu správy webu - aktualizujeme obsah za nich.

Realizované práce

softstudio_monitor