Váš svadobný deň môže byť príjemným vykročením do spoločného života s Vašou vyvolenou alebo vyvoleným. No môže sa zmeniť aj na deň plný stresu a zbytočných komplikácií, ak nenatrafíte na tých správnych ľudí, ktorí sa o ľahký priebeh Vášho výnimočného dňa postarajú.

U nás máte všetko na jednom mieste. Kameramanov, fotografov, DJa aj osvetlenie.

Náš profesionálny tím je tu pre Vás. Môžete sa spoľahnúť.

Svadobné oznámenia

Termín vašej svadby sa pomaly blíži a vy ho chcete oznámiť vašej rodine či priateľom. Nechajte si vyrobiť originálne svadobné oznámenie na mieru podľa vašich predstáv. Malo by vystihovať vás ako dvojicu a tiež štýl, v ktorom sa bude váš svadobný deň niesť.
V štýle svadobných oznámení navrhneme aj menovky a pozvánky ku svadobnému stolu, potlač obálok, zasadací poriadok, svadobné menu, nálepky na svadobné víno či krabice na koláče.
Napíšte nám svoje požiadavky a my vám navrhneme na mieru celú svadobnú grafiku.

Video a fotografie

Náš svadobný kameraman a fotograf Vás budú sprevádzať počas celého svadobného dňa. Od ranných príprav, cez odobierku od rodičov, svadobný obrad až po čepčenie.

Vďaka našim skúsenostiam Vám poradíme aj s tými najmenšími detailmi:

  • ako si zariadiť počas svadobného dňa dom, aby vyzeral dobre na svadobnom videu
  • aké dekorácie potrebujete
  • ako sa vítajú hostia
  • aký rôzny priebeh môže mať svadobný deň
  • aké komplikácie by mohli nastať

Pozrite si našu galériu svadobných videí a fotografií. Našu rozsiahlu technickú výbavu si môžete pozrieť tu.

Hudba a zábava

Svadobný DJ je jedným z najdôležitejších ľudí na svadobnej hostine. Do veľkej miery totiž ovplyvňuje to ako si Váš svadobný deň zapamätajú Vaši hostia. Buď budú odchádzať znudení a bez nálady alebo naopak plný radosti a nezabudnuteľných zážitkov z tanečného parketu. V archíve nášho DJa nájdete naozaj čokoľvek. Od tradičných ľudoviek, cez spoločenské tance až po modernú domácu a zahraničnú hudbu. Všetko je to ale o skúsenostiach a profesionálnom cite nášho DJa.

Osvetlenie

Studené biele steny svadobnej sály alebo príjemné farby, ktoré navodia tú správnu atmosféru? Nezabúdajte, že aj Vaša svadba môže vyzerať ako z filmu s tým správnym osvetlením.

Už si len prísť po svadobné USB

Z celodňového natočeného materiálu Vám vytvoríme svadobné video, vďaka ktorému na svoju svadbu nikdy nezabudnete. Niekto si rád pozrie celý obrad s omšou a tanečnou zábavou, iný si vychutná skrátený zostrih tých najzaujímavejších momentov – dĺžka výsledného videa môže byť rôzna a spoločne ju s Vami prekonzultujeme. Zostrihané video vo FullHD rozlíšení a zretušované fotografie Vám odovzdáme na USB kľúči do 3 mesiacov od svadby.
Z pohodlia domova sa môžete prihlásiť aj do našej internej zóny, kde tiež nájdete svoje videá a fotografie. Môžete si ich stiahnuť, ale aj online prezerať z počítaču či smartfónu.

Zaujala Vás naša ponuka a máte záujem o naše svadobné služby? Neváhajte nás kontaktovať

Svadobné klipy

Svadobné fotogalérie

softstudio_monitor