Pri našej práci používame profesionálnu techniku prestížnych značiek ako Sony či Nikon. Naše technické vybavenie neustále obnovujeme, aby sme šli s dobou a vedeli dosiahnuť maximálnu kvalitu ponúkaných služieb.

Na natáčanie používame techniku overených výrobcov ako Sony, čo zaručuje vysokú kvalitu výsledného videa. Naše kamery s veľkými čipmi dokážu natáčať vo FullHD rozlíšení. V závislosti od typu akcie točíme súčasne až na 4 kamery a preto sú zábery oveľa rozmanitejšie. Okrem interných mikrofónov z kamier používame aj kvalitné externé mikrofóny a rekordér, ktoré zabezpečujú vo videu vyššiu kvalitu zvuku. Vďaka profi prenosnej réžii poskytujeme live projekciu, ktorá oživí každú akciu. Výsledné video dodávame vo FullHD rozlíšení na USB kľúčoch, prípadne online formou cloudu.

Akcie ozvučujeme kvalitnou aparatúrou od značiek JBL, FBT a dB podľa typu podujatia. K dispozícii máme profesionálne mikrofóny značiek AKG, SHURE, DAP. Vďaka širokému množstvu techniky dokážeme ozvučiť koncerty, divadlo, svadby či stužkové. K tomu máme aj bohatý hudobný archív.

softstudio_monitor