Potrebujete natočiť video, spraviť originálne fotografie alebo zohnať DJa na Vašu svadbu či firemnú akciu?
Chceli by ste Vaše podujatie ozvláštniť live projekciou alebo potrebuje pomôcť s vytvorením webovej stránky?
U nás máte všetko na jednom mieste. Pôsobíme v Žilinskom kraji, ale nie je problém prísť za Vami aj do inej časti Slovenska. Stačí sa ozvať a určite sa dohodneme.

Video

Natočíme Vám profesionálne a originálne video. Strih a jeho ďalšia produkcia je samozrejmosťou. Kvalitu videa zabezpečia naše najnovšie HD kamery. Vďaka špičkovej technike natáčame bez problémov v interiéri aj v exteriéri.

Viac info

Foto

Potrebujete foto na mieru? Nafotíme Vás či Vaše akcie podľa Vašich predstáv. Kladieme dôraz na prirodzenosť a originalitu. Ani jedna fotografia nie je tá istá. Máme špičkovú techniku, fotíme v interiéri aj v exteriéri.

Viac info

DJ a ozvučenie

DJ je jedným z najdôležitejších ľudí na Vašej akcii. Do veľkej miery totiž ovplyvňuje to či Vaši hostia z nej budú odchádzať znudení a bez nálady alebo naopak plný radosti a nezabudnuteľných zážitkov z tanečného parketu. Alebo ich naladí príjemná hudba v pozadí.

Viac info

Osvetlenie

Urobte z Vašej akcie nezabudnuteľný zážitok aj vďaka svetelným efektom. Z nudného kultúrneho domu sa razom môže stať sála s príjemným osvetlením. To isté platí aj pre Vaše pódium s programom.

Viac info

Live projekcia

Chcete, aby program Vašej akcie či prezentácie videl naozaj každý v sále? Rozhodnite sa pre LIVE projekciu. Môžete cez ňu premietať čokoľvek. Video, foto či dôležité poznámky. Niekedy nestačí len počuť, ale aj vidieť.

Viac info

Webové stránky

Firma bez webovej stránky dnes akokeby ani neexistovala. Webová stránka slúži nielen na šírenie informácií o produktoch či službách, ale znamená pre potenciálnych zákazníkov aj istú formu dôveryhodnosti.

Viac info

softstudio_monitor