Posledný krok pred prvou veľkou životnou skúškou - maturitou. Vážte si svoj čas a radšej svoju energiu venujte nacvičovaniu programu na stužkovú ako hľadaniu kameramanov, fotografov či DJa po známostiach, aby ste aspoň na oko čo to ušetrili. Keď majú potom medzi sebou spolupracovať ľudia, ktorí sa predtým nikdy nevideli, súhra medzi nimi nemusí byť až taká jednoduchá a napokon sa všetko odrazí aj na Vašej stužkovej slávnosti. Vyhnite sa tomu spolu s nami.

U nás máte všetko na jednom mieste. Kameramanov, fotografov, DJa, osvetlenie aj projekciu.

Náš zohratý profesionálny tím je tu pre Vás. Môžete sa spoľahnúť.

Fotografie na oznamko

Nemusíte nikam chodiť, my prídeme za Vami. Pre Vaše pohodlie fotíme vo Vašej triede v uvoľnenej atmosfére. Fotografie si môžete okamžite skontrolovať a budeme Vás fotiť až kým nebudú všetci maximálne spokojní. Navyše Vám aj poradíme ako sa máte tváriť a čo máte robiť pri fotení. Veď pred objektívmi fotoaparátov nie ste každý deň. Fotografie Vám dodáme v papierovej podobe zvyčajne do 7 pracovných dní.

Ukážky fotografií na oznamko si môžete pozrieť tu. Zaujali Vás? Pozrite si náš cenník a neváhajte nás kontaktovať

Video a fotografie z pečatenia triednej knihy a zo stužkovej

Pred samotnou stužkovou Vás čaká pečatenie triednej knihy. Mnoho maturantov ho chce mať kreatívne a zaujímavé. Sme naklonení akýmkoľvek nápadom a motívom. Pracovali sme už aj so Zombie či mafiánmi. Ukážky pečatenia triednej knihy si pozrite tu.

Počas stužkovej sme s Vami od slávnostného nástupu až po zábavu do 1:30. Zvečníme Vaše stužkovanie, príhovory, prípitky cez hodiny trénovaný program až po polnočný nástup a krájanie torty. Našu rozsiahlu technickú výbavu si môžete vyzerá takto.

Hudba a zábava

DJ je jedným z najdôležitejších ľudí na Vašej stužkovej slávnosti. Do veľkej miery totiž ovplyvňuje to ako si Vašu stužkovú zapamätajú Vaši rodičia, učitelia a kamaráti. Buď budú odchádzať znudení a bez nálady alebo naopak plný radosti a nezabudnuteľných zážitkov z tanečného parketu. V archíve nášho DJa nájdete naozaj čokoľvek. Od tradičných ľudoviek, cez spoločenské tance až po modernú domácu a zahraničnú hudbu. Všetko, čo práve počúvate a chceli by ste si na to zatancovať aj na Vašej stužkovej.

Projekcia

Chcete si zaspomínať na svoje detské časy alebo nezabudnuteľné zážitky zo školských výletov? Môžeme ich Vám premietať na plátno priamo na stužkovej. A ak máte náhodou veľkú miestnosť, v ktorej možno nie všetci dovidia až na pódium, vieme pre Vás urobiť aj LIVE projekciu. Na plátne tak uvidia celý program stužkovej v reálnom čase aj tí, ktorí sedia v tom najvzdialenejšom rohu. Zábery premietame až zo štyroch kamier.

Osvetlenie

Studené biele steny sály alebo príjemné farby, ktoré navodia tú správnu atmosféru? Aj Vaša stužková môže vyzerať profesionálne a s efektami ako z filmu. Nočná zábava sa zmení na diskotéku z Vášho obľúbeného klubu.

Pohodlne sa usaďte a pozerajte

Z celovečerného natočeného materiálu Vám vytvoríme video, vďaka ktorému na svoju stužkovú nikdy nezabudnete. Zostrihané video vo FullHD rozlíšení a zretušované fotografie Vám odovzdáme na USB kľúči do 4 mesiacov od stužkovej. Navyše, video a fotografie Vám nahráme aj na cloud, aby ste si mohli pozerať online z pohodlia domova i na mobilných telefónoch a tabletoch. Pre zástancov optických diskov stále ponúkame možnosť dodania na DVD (v štandardnom SD rozlíšení) pre každého zo študentov.

Zaujala Vás naša ponuka a máte záujem o naše služby na stužkovú? Neváhajte nás kontaktovať

Pečatenia a únosy triednych kníh

Stužkové klipy

Stužkové fotogalérie

softstudio_monitor