Hovorí sa, že svadba či stužková sú udalosti s vysokohorskou prirážkou. V preklade: akékoľvek svadobné a stužkové oblečenie či doplnky sú umelo predražené, len preto, že ide o udalosť, ktorá býva len raz v živote. Pri čom sa však naozaj neoplatí šetriť?

Ide o niečo čo nám zostane do konca života. Niečo čo budeme ukazovať mnohým príbuzným a známym a neustále nám bude pripomínať náš veľký deň. Bude to v nás vyvolávať príjemné spomienky a pripomínať nezabudnuteľné chvíle: video a fotografie.

Ako vybrať správnych kameramanov a fotografov na svadbu?

Počet kamier. Čím viac kamier bude natáčať Vašu svadbu, tým viac rozmanitejších záberov môžu zachytiť. Bežne sa zvykne natáčať na dve kamery, no my máme pre video k dispozícii tri až štyri.


Technika. Tak ako všetko okolo nás, aj kameramanská a fotografická technika napreduje veľkými krokmi. Dnes už jasne vidieť rozdiel medzi HD a SD kvalitou. Našu Full HD techniku si môžete pozrieť TU.

Profesionálny tím. Nie je nič horšie ako nezvládnutá komunikácia. Pokiaľ budete zháňať na svoju svadbu či stužkovú zvlášť kameramanov a fotografov či DJa za tú najlacnejšiu cenu, ktorí sa ale nepoznajú a nikdy nespolupracovali, môže sa stať, že v konečnom dôsledku výsledok nebude stáť za to. Vy síce ušetríte, ale výsledné video či zábava na Vašej akcii môže byť plná zbytočných zmätkov, pretože každému budete musieť zvlášť vysvetľovať Vaše predstavy.

U nás máte všetko na jednom mieste. Sme profesionálny tím kameramanov a fotografov, ktorý spraví z Vašej akcie udalosť, na ktorú nikdy nezabudnete.

Referencie. Hovorí sa, že lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť. Mohli by sme o výsledkoch našej práce spievať ódy. Radšej si ich pozrite sami na jednom mieste TU. Nájdete tu videá a fotografie z najrôznejších akcií. Sme jednoducho flexibilní.

Dobrá rada na záver

Výdavky na svadby či stužkové sú vždy veľké. Je len na nás do čoho investujeme najviac financií. Pamätajte však na to, že video a fotografie Vám zostanú na rozdiel od šiat či doplnkov naveky a budú Vašou pamiatkou aj pre ďalšie generácie. Vyberte si preto správne. Za kvalitu sa oplatí zaplatiť.