Fotenie mimo svadobný deň: áno alebo nie?

Vždy nám spraví radosť, keď niekoho z našich párov “nahovoríme”, aby si nechali svadobné fotenie na deň mimo svadbu. Či je to pred alebo po svadbou, je už čisto na nich, pre nás to dôležité nie je. Podstatné je, že máme na fotenie a natáčanie viac času ako v deň svadby, je to väčšia pohodička a môžeme nerušene popustiť uzdu svojej kreativite či navštíviť nie jedno, ale hneď niekoľko miest.

Celý článok

Príbeh o tom ako sme počas korony uprostred noci fotili

Fotenie v noci je síce po technickej stránke podstatne náročnejšie, no rozhodne kreatívnejšie a dodáva fotkám jedinečnú atmosféru. Človeku sa taká príležitosť nenaskytne každý deň, takže sme si ho zároveň všetci užili a popustili uzdu svojej kreativity, aby výsledok stál za to.

Celý článok

Svadba a Koronavírus... čo teraz?

Nie všetko v živote sa dá predvídať. Rovnako nikto z nás nečakal mimoriadnu situáciu, ktorá sa v posledných dňoch stala našou každodennou realitou. Mnohí z Vás teraz určite rozmýšľajú, čo s Vašou plánovanou svadbou, ktorá už môže byť za rohom.

Celý článok

Príprava únosu triednej knihy

Napísať scenár nie je jednoduché. Zvlášť, keď s tým nemáte bohaté skúsenosti. Vyžaduje si to dostatok času, rozvahu v myslení a predstavu o tom, ako by mal samotný dej videa vyzerať.

Celý článok

Lacnejšie neznamená vždy lepšie

Hovorí sa, že svadba či stužková sú udalosti s vysokohorskou prirážkou. V preklade: akékoľvek svadobné a stužkové oblečenie či doplnky sú umelo predražené, len preto, že ide o udalosť, ktorá býva len raz v živote. Pri čom sa však naozaj neoplatí šetriť?

Celý článok
softstudio_monitor