Svadba a Koronavírus... čo teraz?

Nie všetko v živote sa dá predvídať. Rovnako nikto z nás nečakal mimoriadnu situáciu, ktorá sa v posledných dňoch stala našou každodennou realitou. Mnohí z Vás teraz určite rozmýšľajú, čo s Vašou plánovanou svadbou, ktorá už môže byť za rohom.

Celý článok

Príprava únosu triednej knihy

Napísať scenár nie je jednoduché. Zvlášť, keď s tým nemáte bohaté skúsenosti. Vyžaduje si to dostatok času, rozvahu v myslení a predstavu o tom, ako by mal samotný dej videa vyzerať.

Celý článok

Lacnejšie neznamená vždy lepšie

Hovorí sa, že svadba či stužková sú udalosti s vysokohorskou prirážkou. V preklade: akékoľvek svadobné a stužkové oblečenie či doplnky sú umelo predražené, len preto, že ide o udalosť, ktorá býva len raz v živote. Pri čom sa však naozaj neoplatí šetriť?

Celý článok

DVD alebo USB kľúč?

V tomto svete sa moderné technológie vyvíjajú veľmi rýchlo. DVD, ktoré bolo ešte pred rokmi tou najmodernejšou technológiou, je dnes už zastarané a nahradzujú ho novšie technológie.

Celý článok

Vyhraj osvetlenie na stužkovú

Pre všetkých maturantov, ktorí si objednali kompletné služby (video, foto, DJ, live projekcia) od spoločnosti Soft Studio ponúkame súťaž o MAXI balík osvetlenia.

Celý článok
softstudio_monitor